Genlab Createn 150 kapsułek

3fsport.pl - Genlab Createn 150 kapsułek

Genlab Createn 150 kapsułek to suplement diety, który został stworzony z myślą o sportowcach, osobach trenujących na siłowni oraz trenujących sztuki walki, którzy chcą zwiększyć swoją wytrzymałość, siłę oraz poprawić regenerację organizmu po treningu.

Produkt zawiera kreatynę monohydrat, która działa jako naturalny źródło energii dla mięśni podczas intensywnego wysiłku. Kreatyna zwiększa produkcję fosforanu kreatyny, który jest niezbędny dla produkcji ATP – głównego źródła energii dla komórek mięśniowych. Dzięki temu, suplementacja kreatyną może pomóc w osiągnięciu większej siły i wytrzymałości podczas treningów.

Genlab Createn 150 kapsułek zawiera również L-glutaminę, która jest jednym z najważniejszych aminokwasów w organizmie człowieka, odpowiedzialnym za procesy regeneracyjne. L-glutamina pomaga w redukcji stanów zapalnych w organizmie, zwłaszcza po intensywnym treningu siłowym lub treningu sztuk walki, co przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni i zwiększenia wydolności organizmu.

Suplement zawiera także witaminy z grupy B, takie jak B1, B2, B6 oraz B12, które odgrywają ważną rolę w metabolizmie energetycznym organizmu, a także w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśniowego.

Genlab Createn 150 kapsułek to produkt bezpieczny i skuteczny, który może być stosowany przez sportowców i osoby trenujące siłowo oraz trenujące sztuki walki. Produkt ten może pomóc w poprawie efektywności treningów, zwiększeniu wytrzymałości i siły, a także w szybszej regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!