OLIMP SPORT NUTRITION ISOPLUS 10 tab.

Olimp Sport Nutrition Iso Plus 10 tablets to suplement diety w formie tabletek musujących, stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Produkt zawiera w swoim składzie elektrolity, węglowodany oraz witaminy, które uzupełniają utracone podczas treningu składniki organizmu.

Elektrolity w postaci sodu, potasu, magnezu, wapnia oraz chloru pomagają utrzymać równowagę wodno-elektrolitową organizmu, a także wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego. Węglowodany złożone (maltodekstryna) i proste (sacharoza, glukoza) zapewniają energię podczas treningu i pomagają uzupełnić zapasy glikogenu w mięśniach.

Oprócz tego, produkt zawiera witaminę C, E, B1 oraz B2, które działają antyoksydacyjnie i chronią organizm przed stresem oksydacyjnym. Witaminę B6 oraz kwas foliowy wpływają na prawidłową syntezę aminokwasów oraz redukują uczucie zmęczenia i znużenia.

Olimp Sport Nutrition Iso Plus 10 tablets jest łatwy w użyciu – jedna tabletka rozpuszczona w wodzie stanowi porcję napoju izotonicznego. Produkt polecany jest szczególnie przed, w trakcie i po treningu, w celu uzupełnienia utraconych składników i zwiększenia wydajności fizycznej.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!