OLIMP SPORT NUTRITION ISOPLUS 700g

Olimp Sport Nutrition IsoPlus to suplement diety w postaci proszku, który jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, zwłaszcza sportowców. Produkt ten składa się głównie z izolatu białka serwatkowego oraz węglowodanów w formie maltodekstryny, fruktozy i izomaltulozy. W jednej porcji (40 g) znajduje się 30 g węglowodanów, w tym 12 g izomaltulozy oraz 9 g białka, co przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

IsoPlus zawiera również elektrolity, takie jak sód, potas, magnez i wapń, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu elektrolitów w organizmie podczas wysiłku fizycznego. Dodatkowo, produkt ten zawiera witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12, niacyna i kwas pantotenowy), które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego.

IsoPlus jest dostępny w różnych smakach i może być stosowany zarówno przed, jak i po treningu, w celu uzupełnienia zapasów węglowodanów i białka oraz elektrolitów, co pozwala na szybszy powrót do formy po treningu i zminimalizowanie ryzyka odwodnienia organizmu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!