Genlab CreaTen 250g

3fsport.pl - Genlab Createn 250g

Genlab CreaTen 250g to suplement diety w postaci proszku, zawierający kreatynę monohydrat w ilości 250g, który został stworzony z myślą o sportowcach trenujących kulturystykę i podnoszących swoją wydolność w treningach. Kreatyna to organiczny związek, który jest ważnym elementem w procesie produkcji energii w mięśniach, co pozwala na zwiększenie siły i wytrzymałości podczas treningów, a także na przyspieszenie procesu regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym.

Genlab CreaTen zawiera czystą kreatynę monohydrat, która w porcji 5g pozwala na skuteczną suplementację. Kreatyna zwiększa ilość fosforanu kreatyny w mięśniach, co wpływa na produkcję ATP – głównego źródła energii dla komórek mięśniowych. Dzięki temu, suplementacja kreatyną może pomóc w osiągnięciu większej siły i wytrzymałości podczas treningów, a także zwiększyć tempo regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym.

Genlab CreaTen to produkt bezpieczny i skuteczny, który nie zawiera dodatkowych substancji słodzących ani aromatyzujących, co pozwala na łatwe łączenie go z innymi suplementami diety. Suplement ten może być stosowany przez osoby trenujące kulturystykę, które chcą zwiększyć swoje wyniki i poprawić efekty treningów, a także przez osoby aktywne fizycznie w innych dyscyplinach sportowych, takich jak fitness, biegi czy piłka nożna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!