Genlab CreaTen 300

3fsport.pl - Genlab Createn 300 kapsułek

Genlab CreaTen 300 kapsułek to suplement diety, który został stworzony z myślą o sportowcach trenujących siłowo, którzy chcą zwiększyć swoją wydolność, poprawić regenerację organizmu oraz osiągać lepsze wyniki podczas treningów.

Suplement zawiera kreatynę monohydrat, która działa jako naturalny źródło energii dla mięśni podczas intensywnego wysiłku. Kreatyna zwiększa produkcję fosforanu kreatyny, który jest niezbędny dla produkcji ATP – głównego źródła energii dla komórek mięśniowych. Dzięki temu, suplementacja kreatyną może pomóc w osiągnięciu większej siły i wytrzymałości podczas treningów, a także zwiększyć tempo regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym.

Genlab CreaTen 300 kapsułek zawiera również L-glutaminę, która jest jednym z najważniejszych aminokwasów w organizmie człowieka, odpowiedzialnym za procesy regeneracyjne. L-glutamina pomaga w redukcji stanów zapalnych w organizmie, zwłaszcza po intensywnym treningu siłowym, co przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni i zwiększenia wydolności organizmu.

Suplement zawiera również witaminę B6, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśniowego oraz dla metabolizmu białek i węglowodanów. Witamina ta wpływa na wytwarzanie energii z pożywienia oraz pomaga w procesie regeneracji organizmu.

Genlab CreaTen 300 kapsułek to produkt bezpieczny i skuteczny, który może być stosowany przez osoby trenujące sporty siłowe, takie jak kulturystyka, podnoszenie ciężarów czy strongman. Produkt ten może pomóc w poprawie efektywności treningów, zwiększeniu wytrzymałości i siły, a także w szybszej regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!