Genlab CreaTen 500g

3fsport.pl - Genlab Createn 500g

Genlab CreaTen to wysokiej jakości suplement diety w postaci proszku, zawierający kreatynę monohydrat w ilości 500g. Kreatyna jest organicznym związkiem, który występuje naturalnie w organizmie człowieka i jest ważnym elementem w procesie produkcji energii. Genlab CreaTen został opracowany z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie, które chcą zwiększyć swoją wydolność i poprawić efekty treningów.

Kreatyna zwiększa ilość fosforanu kreatyny w mięśniach, co wpływa na produkcję ATP – głównego źródła energii dla komórek mięśniowych. Dzięki temu, suplementacja kreatyną może pomóc w osiągnięciu większej siły i wytrzymałości podczas treningów, a także zwiększyć tempo regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym.

Genlab CreaTen to produkt bezpieczny i skuteczny, który zawiera czystą kreatynę monohydrat w dawce 5g na porcję. Suplement ten może być stosowany przez osoby trenujące w różnych dyscyplinach sportowych, w tym w kulturystyce, fitnessie, bieganiu czy piłce nożnej. Produkt nie zawiera dodatkowych substancji słodzących ani aromatyzujących, co pozwala na łatwe łączenie go z innymi suplementami diety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!