6PAK : GLUTAMINE 240g.

6PAK Glutamine to suplement diety w postaci proszku, który zawiera czystą l-glutaminę. Produkt dostarcza 5 g l-glutaminy w każdej porcji (1 miarka – 5 g).

L-Glutamina jest jednym z najważniejszych aminokwasów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Stanowi aż 60% aminokwasów wolnych w mięśniach, dlatego ma istotny wpływ na procesy anaboliczne i kataboliczne. L-Glutamina jest również ważna dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz układu pokarmowego.

6PAK Glutamine nie zawiera dodatkowych składników, co czyni go idealnym dla osób, które szukają produktu o prostej i skutecznej formule. Produkt nie zawiera cukru, tłuszczu oraz laktozy, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób na diecie oraz dla osób z nietolerancją laktozy.

Opakowanie produktu zawiera 240 g proszku, co wystarcza na około 48 porcji. Produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydolność podczas treningów, zmniejszyć katabolizm mięśniowy oraz przyspieszyć proces regeneracji. Zalecane jest spożywanie 1 miarki (5 g) dziennie, najlepiej przed lub po treningu.

Dzięki formie proszku, produkt jest łatwy w przygotowaniu i można go mieszać z wodą lub sokiem. Smak produktu jest neutralny, co sprawia, że spożywanie go jest łatwe i przyjemne. Duże opakowanie sprawia, że produkt jest ekonomiczny i wygodny w użyciu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!