BIOTECH USA : BCAA ZERO 360g

Biotech USA BCAA Zero to suplement diety w postaci proszku, który zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA (leucyna, izoleucyna i walina) w stosunku 2:1:1. Produkt dostarcza 7 g BCAA w każdej porcji (2 miarki – 9 g).

BCAA są jednymi z najważniejszych aminokwasów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Stanowią aż 35% aminokwasów wolnych w mięśniach, dlatego mają istotny wpływ na procesy anaboliczne i kataboliczne. BCAA pomagają zmniejszyć katabolizm mięśniowy, zwiększyć wytrzymałość i przyspieszyć proces regeneracji.

Biotech USA BCAA Zero został opracowany z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, którzy dbają o swoje ciało i kondycję. Produkt nie zawiera cukru, tłuszczu oraz laktozy, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób na diecie oraz dla osób z nietolerancją laktozy.

Produkt jest dostępny w różnych smakach, co sprawia, że spożywanie go jest łatwe i przyjemne. Opakowanie produktu zawiera 360 g proszku, co wystarcza na około 40 porcji. Zaleca się spożywanie 2 miarek (9 g) produktu dziennie, najlepiej przed lub po treningu.

Dzięki formie proszku, produkt jest łatwy w przygotowaniu i można go mieszać z wodą lub sokiem. Biotech USA BCAA Zero jest również łatwy w przyswajaniu i szybko dostarcza aminokwasy do organizmu. Produkt może być stosowany przez osoby trenujące na siłowni, biegaczy, kolarzy oraz wszystkich, którzy chcą poprawić swoją wydolność i osiągi sportowe.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!