Genlab BCAA 4pro 560g

Genlab BCAA 4pro to suplement diety w postaci proszku, który składa się z aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, izoleucyny i waliny) w proporcjach 4:1:1, a także dodatkowych składników aktywnych takich jak tauryna, L-glutamina, cytrulina i witamina B6.

Aminokwasy BCAA są kluczowe dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mięśni, a ich suplementacja może pomóc w poprawie wydajności i regeneracji mięśni po treningu. Proporcja 4:1:1 leucyny do izoleucyny i waliny została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną ilość leucyny, która jest kluczowa dla procesów syntezy białek mięśniowych.

Dodatkowo, tauryna, L-glutamina i cytrulina wpływają na poprawę regeneracji mięśni oraz zwiększenie wytrzymałości i siły mięśniowej. Witamina B6 jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

BCAA 4pro to produkt w postaci proszku, który można dodać do wody lub ulubionego napoju i spożyć przed lub po treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie oraz dla osób, które chcą poprawić swoją wydajność podczas treningu. Opakowanie o pojemności 560g zawiera 56 porcji produktu. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!