Genlab: BCAA L8 armour 330 tab.

Genlab BCAA L8 Armour to suplement diety w postaci tabletek, zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA (leucyna, izoleucyna i walina) w proporcjach 8:1:1, a także dodatkowe składniki aktywne takie jak beta-alanina, tauryna, L-glutamina oraz witaminy B6 i B12.

BCAA L8 Armour został stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą poprawić swoją wydajność i regenerację mięśni po treningu. Aminokwasy rozgałęzione BCAA stanowią aż 35% mięśni szkieletowych i są niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mięśni. Dzięki proporcjom 8:1:1, formuła ta zapewnia wysoką zawartość leucyny – aminokwasu, który ma kluczowe znaczenie w procesie syntezy białek mięśniowych.

Dodatkowo, beta-alanina pomaga w poprawie wydolności fizycznej, a tauryna i L-glutamina wpływają na poprawę regeneracji mięśni i zwiększenie siły i wytrzymałości. Witaminy B6 i B12 są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

BCAA L8 Armour to produkt w postaci tabletek, który jest łatwy w użyciu i można go przyjmować przed lub po treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie oraz dla osób, które chcą poprawić swoją wydajność podczas treningu. Opakowanie o pojemności 330 tabletek zawiera 110 porcji produktu. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!