Genlab: BCAA L8 armour 480g

Genlab BCAA L8 Armour to suplement diety w postaci proszku, zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA (leucyna, izoleucyna i walina) w proporcjach 8:1:1, a także dodatkowe składniki aktywne takie jak beta-alanina, tauryna, L-glutamina oraz witaminy B6 i B12.

BCAA L8 Armour został stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą poprawić swoją wydajność i regenerację mięśni po treningu. Aminokwasy rozgałęzione BCAA stanowią aż 35% mięśni szkieletowych i są niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mięśni. Dzięki proporcjom 8:1:1, formuła ta zapewnia wysoką zawartość leucyny – aminokwasu, który ma kluczowe znaczenie w procesie syntezy białek mięśniowych.

Dodatkowo, beta-alanina pomaga w poprawie wydolności fizycznej, a tauryna i L-glutamina wpływają na poprawę regeneracji mięśni i zwiększenie siły i wytrzymałości. Witaminy B6 i B12 są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

BCAA L8 Armour to produkt o smaku cytrynowo-limonkowym, który rozpuszcza się łatwo w wodzie. Dzięki swojej formie proszku, jest łatwy w użyciu i można go dodać do swojego napoju przed lub po treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie oraz dla osób, które chcą poprawić swoją wydajność podczas treningu. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!