Genlab EAA 4pro 200g

Genlab EAA 4pro to suplement diety w postaci proszku, który zawiera aminokwasy egzogenne EAA (amino- kwasy egzogenne), a także dodatkowe składniki aktywne takie jak tauryna, L-glutamina, L-cytrulina i witamina B6.

Aminokwasy egzogenne EAA są niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mięśni, a ich suplementacja może pomóc w poprawie wydajności i regeneracji mięśni po treningu. W skład EAA 4pro wchodzą aminokwasy: leucyna, lizyna, walina, izoleucyna, treonina, fenyloalanina, metionina oraz histydyna.

Dodatkowo, tauryna, L-glutamina i L-cytrulina wpływają na poprawę regeneracji mięśni oraz zwiększenie wytrzymałości i siły mięśniowej. Witamina B6 jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

EAA 4pro to produkt w postaci proszku, który można dodać do wody lub innego ulubionego napoju i spożyć przed lub po treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie oraz dla osób, które chcą poprawić swoją wydajność podczas treningu. Opakowanie o pojemności 200g zawiera 20 porcji produktu. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!