Genlab PURE GLUTAMINE MICRO 400g

Genlab PURE GLUTAMINE MICRO to suplement diety w postaci proszku, który zawiera 100% czystą L-glutaminę w formie mikronizowanej. Jest to jeden z najważniejszych aminokwasów dla organizmu, a jego suplementacja może pomóc w regeneracji mięśni oraz zwiększeniu wytrzymałości i siły mięśniowej.

L-glutamina pełni wiele ważnych funkcji w organizmie, w tym przyczynia się do budowy i odbudowy mięśni, reguluje metabolizm białek, pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, wzmacnia system odpornościowy oraz wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Genlab PURE GLUTAMINE MICRO zawiera mikronizowaną formę L-glutaminy, co oznacza, że jej cząstki są drobniejsze i lepiej przyswajalne przez organizm, dzięki czemu suplementacja jest bardziej skuteczna. Produkt nie zawiera dodatków ani substancji słodzących.

PURE GLUTAMINE MICRO to produkt w postaci proszku, który można dodać do wody lub innego ulubionego napoju i spożyć przed lub po treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie oraz dla osób, które chcą poprawić swoją wydajność podczas treningu. Opakowanie o pojemności 400g zawiera 80 porcji produktu. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!