GENLAB: WHEYGEN PROTEIN 1620g

GENLAB: WHEYGEN PROTEIN 1620g to produkt w postaci białka serwatkowego w proszku, którego jedno opakowanie waży 1620 gramów. Białko serwatkowe to rodzaj białka pochodzącego z mleka, które charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i łatwością wchłaniania przez organizm.

WHEYGEN PROTEIN 1620g został stworzony w celu zapewnienia skutecznego uzupełnienia diety w białko dla osób aktywnych fizycznie oraz dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową. Produkt ten może również pomóc w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała oraz poprawie regeneracji mięśni po treningu.

Białko serwatkowe w WHEYGEN PROTEIN 1620g pochodzi z krowiego mleka, które zostało poddane procesowi ultrafiltracji, co umożliwia usunięcie większości tłuszczu, laktozy i innych niepożądanych składników. Produkt nie zawiera aspartamu ani sztucznych barwników, a także posiada niską zawartość cukru i tłuszczu.

WHEYGEN PROTEIN 1620g dostarcza 24 gramów białka w każdej porcji (30 gramów), co stanowi około 80% zawartości białka w produkcie. Białko serwatkowe w proszku jest łatwe w użyciu i można go dodać do wody lub mleka w celu przygotowania pysznego koktajlu białkowego. Produkt jest dostępny w różnych smakach, takich jak wanilia, czekolada, truskawka czy banan, dzięki czemu można wybrać ulubiony smak.

WHEYGEN PROTEIN 1620g to większe opakowanie produktu, co sprawia, że jest on bardziej ekonomiczny dla osób, które regularnie korzystają z białka serwatkowego w swojej diecie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!