GENLAB: WHEYGEN PROTEIN 81Og

GENLAB: WHEYGEN PROTEIN 81Og to produkt w postaci białka serwatkowego w proszku, którego jedno opakowanie waży 810 gramów. Białko serwatkowe to rodzaj białka pochodzącego z mleka, które charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i łatwością wchłaniania przez organizm.

WHEYGEN PROTEIN 81Og został stworzony w celu zapewnienia skutecznego uzupełnienia diety w białko dla osób aktywnych fizycznie oraz dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową. Produkt ten może również pomóc w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała oraz poprawie regeneracji mięśni po treningu.

Białko serwatkowe w WHEYGEN PROTEIN 81Og pochodzi z krowiego mleka, które zostało poddane procesowi ultrafiltracji, co umożliwia usunięcie większości tłuszczu, laktozy i innych niepożądanych składników. Produkt nie zawiera aspartamu ani sztucznych barwników, a także posiada niską zawartość cukru i tłuszczu.

WHEYGEN PROTEIN 81Og dostarcza 24 gramów białka w każdej porcji (30 gramów), co stanowi około 80% zawartości białka w produkcie. Białko serwatkowe w proszku jest łatwe w użyciu i można go dodać do wody lub mleka w celu przygotowania pysznego koktajlu białkowego. Produkt jest dostępny w różnych smakach, takich jak wanilia, czekolada, truskawka czy banan, dzięki czemu można wybrać ulubiony smak.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!