GENLAB: ZERO CF ISOLATE 1620g

GENLAB: ZERO CF ISOLATE 1620g to produkt w postaci białka izolatowego w proszku, którego jedno opakowanie waży 1620 gramów. Białko izolatowe to rodzaj białka pochodzącego z mleka, które jest poddane dodatkowym procesom oczyszczania w celu usunięcia większości tłuszczu, laktozy oraz innych niepożądanych składników.

ZERO CF ISOLATE 1620g został stworzony w celu zapewnienia skutecznego uzupełnienia diety w białko dla osób aktywnych fizycznie oraz dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową. Produkt ten może również pomóc w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała oraz poprawie regeneracji mięśni po treningu.

Białko izolatowe w ZERO CF ISOLATE 1620g pochodzi z krowiego mleka, które zostało poddane procesowi mikrofiltracji i ultrafiltracji, co umożliwia usunięcie większości tłuszczu, laktozy i innych niepożądanych składników. Produkt nie zawiera aspartamu ani sztucznych barwników, a także posiada niską zawartość cukru i tłuszczu.

ZERO CF ISOLATE 1620g dostarcza 26 gramów białka w każdej porcji (30 gramów), co stanowi około 87% zawartości białka w produkcie. Białko izolatowe w proszku jest łatwe w użyciu i można go dodać do wody lub mleka w celu przygotowania pysznego koktajlu białkowego. Produkt jest dostępny w różnych smakach, takich jak wanilia, czekolada, truskawka czy banan, dzięki czemu można wybrać ulubiony smak.

ZERO CF ISOLATE 1620g jest szczególnie polecany dla osób, które są wrażliwe na laktozę, ponieważ zawiera bardzo niską ilość laktozy. Jest to również dobry wybór dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową, ale chcą unikać nadmiernego spożycia tłuszczu i cukru. Duże opakowanie produktu sprawia, że jest on bardziej ekonomiczny dla osób, które regularnie korzystają z białka izolatowego w swojej diecie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!