HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 1500g

HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 1500g to produkt w postaci białka w proszku, który jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie oraz dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową. Jedno opakowanie produktu waży 1500 gramów.

Produkt zawiera izolat białka serwatkowego, który jest pochodzenia mlecznego i uznawany jest za jedno z najlepszych źródeł białka dzięki jego wysokiej wartości biologicznej. Izolaty białkowe charakteryzują się wyższym poziomem czystego białka i są łatwiejsze do trawienia w porównaniu do koncentratów białkowych. W produkcie znajdują się również aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – leucyna, izoleucyna i walina, które są ważne dla rozwoju mięśni.

HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 1500g nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Produkt ten jest dostępny w różnych smakach, takich jak czekolada, wanilia, truskawka i banan, dzięki czemu można wybrać ulubiony smak.

Każda porcja HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 1500g (30 gramów) zawiera 24 gramy białka, co stanowi około 80% zawartości białka w produkcie. Produkt ten jest łatwy w użyciu i można go dodać do wody lub mleka, aby przygotować pyszny koktajl białkowy. Ponadto, produkt ten charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i cukru, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, unikając jednocześnie nadmiernego spożycia tłuszczu i cukru.

HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 1500g jest szczególnie polecany dla osób aktywnych fizycznie i potrzebujących dodatkowego źródła białka w celu wspomagania regeneracji mięśni po treningu. Produkt ten może również pomóc w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała i zwiększeniu siły mięśniowej. Duża ilość produktu w opakowaniu sprawia, że jest on odpowiedni dla osób, które regularnie stosują białko w swojej diecie i potrzebują większej ilości produktu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!