HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 630g

HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 630g to produkt w postaci białka w proszku, którego jedno opakowanie waży 630 gramów. Produkt ten został stworzony w celu zapewnienia skutecznego uzupełnienia diety w białko dla osób aktywnych fizycznie oraz dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową.

HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 630g zawiera izolat białka serwatkowego, który pochodzi z mleka. Białko to jest uznawane za jedno z najlepszych źródeł białka, ze względu na jego wysoką wartość biologiczną. W przeciwieństwie do koncentratów białkowych, izolaty białkowe zawierają wyższy poziom czystego białka i są łatwiejsze do trawienia. Produkt ten zawiera również aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – leucynę, izoleucynę i walynę – które są ważne dla rozwoju mięśni.

100% ISOLATECODE PROTEIN 630g nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Produkt ten jest dostępny w różnych smakach, takich jak czekolada, wanilia, truskawka i banan, dzięki czemu można wybrać ulubiony smak.

HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 630g dostarcza 24 gramy białka w każdej porcji (30 gramów), co stanowi około 80% zawartości białka w produkcie. Produkt ten jest łatwy w użyciu i można go dodać do wody lub mleka w celu przygotowania pysznego koktajlu białkowego. Ponadto, produkt ten ma niską zawartość tłuszczu i cukru, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, ale jednocześnie unikać nadmiernego spożycia tłuszczu i cukru.

HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 630g jest szczególnie polecany dla osób, które są aktywne fizycznie i potrzebują dodatkowego źródła białka, aby wspomóc swoją regenerację mięśni po treningu. Produkt ten może również pomóc w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała i zwiększeniu siły mięśniowej. Dzięki mniejszej ilości produktu w opakowaniu, HUMAN CODE: 100% ISOLATECODE PROTEIN 630g jest odpowiedni dla osób, które chcą wypróbować produkt przed zakupem większej ilości lub potrzebują niewielkiej ilości białka do uzupełnienia swojej diety.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!