Human Code: BCAA 10:1:1 200 kaps

Human Code BCAA 10:1:1 to suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcji 10:1:1, co oznacza, że leucyna występuje w większej ilości niż izoleucyna i walina. BCAA to skrót od branched-chain amino acids, czyli aminokwasów rozgałęzionych, a w skład BCAA wchodzą trzy aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina.

BCAA są niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mięśni, a ich suplementacja może pomóc w poprawie wydajności i regeneracji mięśni po treningu. Leucyna, która jest głównym składnikiem w Human Code BCAA 10:1:1, jest szczególnie ważna dla procesów syntezy białka i regulacji gospodarki energetycznej organizmu.

Human Code BCAA 10:1:1 to produkt w postaci kapsułek, które należy spożyć przed, w trakcie lub po treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie oraz dla osób, które chcą poprawić swoją wydajność podczas treningu. Opakowanie o pojemności 200 kapsułek zawiera 40 porcji produktu. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Human Code BCAA 10:1:1 w postaci kapsułek to wygodna i łatwa w użyciu forma suplementacji aminokwasów BCAA. Produkt został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić najlepsze efekty i zadowolenie użytkowników. Dzięki wysokiej jakości składników, Human Code BCAA 10:1:1 pomaga w poprawie wydajności i regeneracji mięśni, co przyczynia się do osiągnięcia lepszych wyników treningowych.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!