Human Code Creatine monohydrate 150 g

Human Code Creatine Monohydrate to wysokiej jakości, czysty suplement kreatyny o farmaceutycznej jakości, który dostarcza 150 g kreatyny w opakowaniu. Kreatyna jest naturalnie występującym związkiem występującym w tkance mięśniowej, który pomaga wytwarzać ATP, główne źródło energii potrzebnej do skurczów mięśni podczas ćwiczeń.

Suplement ten przeznaczony jest dla sportowców i entuzjastów fitnessu, którzy chcą poprawić swoje wyniki, zwiększyć masę mięśniową oraz zwiększyć ogólną siłę i wytrzymałość. Monohydrat kreatyny Human Code jest wytwarzany wyłącznie z najwyższej jakości składników i jest wolny od wypełniaczy i dodatków, dzięki czemu otrzymujesz czysty i skuteczny produkt.

Zalecane dawkowanie tego suplementu to jedna miarka (5 g) dziennie, którą można wymieszać z wodą lub ulubionym napojem. Należy również zauważyć, że ten suplement jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, i jest idealny dla każdego, kto chce zmaksymalizować swój trening i jak najlepiej wykorzystać swoje treningi.

Ogólnie rzecz biorąc, monohydrat kreatyny Human Code to wysokiej jakości suplement, który oferuje szereg korzyści każdemu, kto chce poprawić swoje wyniki sportowe i zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Dzięki czystej i wysokiej jakości formule jest niezawodnym i skutecznym wyborem dla każdego, kto chce przenieść swój trening na wyższy poziom.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!