HUMAN CODE CREATINE MONOHYDRATE 400 KAPS.

Human Code Creatine Monohydrate to wysokiej jakości suplement diety w postaci 400 kapsułek, zawierających czysty, farmaceutyczny monohydrat kreatyny. Kreatyna to naturalnie występujący związek w tkance mięśniowej, który jest niezbędny do produkcji ATP – głównego źródła energii dla skurczów mięśniowych podczas wysiłku fizycznego.

Ten suplement został stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, którzy chcą poprawić swoją wydajność, zwiększyć masę mięśniową oraz zwiększyć ogólną siłę i wytrzymałość. Human Code Creatine Monohydrate jest wykonany z najwyższej jakości składników i nie zawiera wypełniaczy ani dodatków, co zapewnia czysty i skuteczny produkt.

Zalecana dawka tego suplementu to 6 kapsułek dziennie, najlepiej wraz z posiłkiem. Suplement jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, i jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce maksymalnie wykorzystać swoje treningi.

Ogólnie rzecz biorąc, Human Code Creatine Monohydrate to suplement diety najwyższej jakości, który oferuje wiele korzyści dla sportowców i aktywnych fizycznie ludzi. Dzięki swojej czystej i wysokiej jakości formule jest on niezawodnym i skutecznym wyborem dla każdego, kto chce podnieść swoje treningi na wyższy poziom. Duża ilość kapsułek w opakowaniu (400 sztuk) zapewnia długotrwałe wsparcie dla organizmu w czasie intensywnych treningów i pozwala na wygodne dawkowanie suplementu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!