HUMAN CODE: WHEYCODE PROTEIN 1500g

HUMAN CODE: WHEYCODE PROTEIN 1500g to produkt w postaci białka w proszku, którego jedno opakowanie waży 1500 gramów. Produkt ten został stworzony w celu zapewnienia skutecznego uzupełnienia diety w białko dla osób aktywnych fizycznie oraz dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową.

HUMAN CODE: WHEYCODE PROTEIN 1500g zawiera białko serwatkowe, które pochodzi z mleka. Białko to jest uznawane za jedno z najlepszych źródeł białka, ze względu na jego wysoką wartość biologiczną. Produkt ten zawiera także aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – leucynę, izoleucynę i walynę – które są ważne dla rozwoju mięśni.

WHEYCODE PROTEIN 1500g nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Produkt ten jest dostępny w różnych smakach, takich jak czekolada, wanilia, truskawka i banan, dzięki czemu można wybrać ulubiony smak.

WHEYCODE PROTEIN 1500g dostarcza 24 gramy białka w każdej porcji (30 gramów), co stanowi około 80% zawartości białka w produkcie. Produkt ten jest łatwy w użyciu i można go dodać do wody lub mleka w celu przygotowania pysznego koktajlu białkowego. Ponadto, produkt ten ma niską zawartość tłuszczu i cukru, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, ale jednocześnie unikać nadmiernego spożycia tłuszczu i cukru.

HUMAN CODE: WHEYCODE PROTEIN 1500g jest szczególnie polecany dla osób, które są aktywne fizycznie i potrzebują dodatkowego źródła białka, aby wspomóc swoją regenerację mięśni po treningu. Produkt ten może również pomóc w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała i zwiększeniu siły mięśniowej. Dzięki większej ilości produktu w opakowaniu, HUMAN CODE: WHEYCODE PROTEIN 1500g jest odpowiedni dla osób, które chcą zrobić zapas i nie musieć często kupować nowych opakowań.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!