Olimp Sport Nutrition AMINO EAA XPLODE 520g

Olimp Sport Nutrition AMINO EAA Xplode to suplement diety w postaci proszku, który zawiera mieszankę aminokwasów egzogennych (EAA) oraz aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) w proporcjach optymalnych dla organizmu. Produkt został stworzony z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie, którzy chcą wspomóc swoje treningi i przyspieszyć regenerację mięśni.

Aminokwasy egzogenne (EAA) są to aminokwasy, których organizm nie jest w stanie wyprodukować samodzielnie, a jednocześnie są niezbędne dla procesów anabolicznych i katabolicznych w organizmie. Dlatego też suplementacja EAA może przyczynić się do zwiększenia masy mięśniowej, poprawy wydajności fizycznej oraz szybszej regeneracji po treningu. W skład produktu wchodzą również aminokwasy rozgałęzione BCAA (leucyna, izoleucyna, walina) w proporcjach 2:1:1, które są szczególnie ważne dla osób trenujących siłowo lub wytrzymałościowo, ponieważ chronią mięśnie przed katabolizmem oraz przyspieszają regenerację.

Dodatkowo, produkt zawiera również L-glutaminę, która jest ważna dla procesów regeneracji mięśni oraz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu odpornościowego. Suplement jest wzbogacony o witaminę B6, która przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, metabolizmu białka i glikogenu oraz wytwarzania czerwonych krwinek.

Olimp Sport Nutrition AMINO EAA Xplode jest produkowany z najwyższej jakości składników, co zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Produkt jest wolny od laktozy i glutenu, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy i celiakią. Jedno opakowanie zawiera 520 g proszku, co wystarcza na około 65 porcji produktu.

Zaleca się spożycie 1 porcji (8 g proszku – 1 miarka) przed treningiem oraz 1 porcji po treningu. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Olimp Sport Nutrition AMINO EAA Xplode to produkt idealny dla osób, które chcą poprawić swoje wyniki treningowe, zwiększyć swoją wytrzymałość i szybciej się regenerować. Produkt w formie proszku jest łatwy w stosowaniu i pozwala na dostosowanie dawki do indywidualnych potrzeb.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!