Olimp sport nutrition : BCAA 1100mega caps. 120 kaps

Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps to suplement diety w kapsułkach, zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA (leucynę, izoleucynę, waliny) w proporcjach 2:1:1. Aminokwasy rozgałęzione są kluczowe dla procesów anabolicznych i katabolicznych w organizmie. Są niezbędne dla rozwoju mięśni, a także pomagają w regeneracji mięśni po treningu.

Suplementacja BCAA może być szczególnie korzystna dla osób, które prowadzą intensywny trening siłowy i wytrzymałościowy. BCAA pomagają w utrzymaniu i poprawie wydajności fizycznej, a także pomagają w ochronie mięśni przed katabolizmem, czyli rozpadem mięśni.

Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps jest produkowany z najwyższej jakości składników, co zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Produkt jest wolny od laktozy i glutenu, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy i celiakią. Jeden opakowanie zawiera 120 kapsułek, co wystarcza na 20 porcji produktu.

Zaleca się spożycie 1-2 kapsułek przed treningiem oraz 1-2 kapsułek po treningu, a także w trakcie dnia między posiłkami. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps to produkt idealny dla osób, które chcą poprawić swoje wyniki treningowe i zwiększyć swoją wytrzymałość, a także dla osób, które chcą zminimalizować efekty katabolizmu mięśniowego.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!