Olimp sport nutrition : BCAA 1100mega caps.

Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps to suplement diety w postaci kapsułek, zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcji 2:1:1, czyli leucynę, izoleucynę i walynę. Produkt został stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, które chcą poprawić swoje osiągi treningowe oraz zminimalizować katabolizm mięśniowy.

BCAA są aminokwasami egzogennymi, co oznacza, że organizm nie jest w stanie ich samodzielnie syntetyzować i muszą być dostarczane z pożywieniem lub suplementami diety. Aminokwasy rozgałęzione, zwłaszcza leucyna, stanowią około jednej trzeciej całkowitej masy białek mięśniowych i są niezbędne do budowy, odbudowy i utrzymania masy mięśniowej. Dodatkowo, BCAA mogą pomóc w ograniczeniu katabolizmu mięśniowego podczas intensywnych treningów.

Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps to produkt w postaci łatwych do połknięcia kapsułek, który należy spożyć przed, w trakcie lub po treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie, w szczególności dla kulturystów, siłaczy, zawodników sportów siłowych oraz osób, które chcą poprawić swoje wyniki treningowe. Opakowanie zawiera 300 kapsułek, co wystarcza na 75 porcji produktu.

Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps został wyprodukowany z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Produkt jest wolny od laktozy, glutenu i cukru, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy i celiakią. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!