Olimp sport nutrition BCAA XPLODE 280g

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode to suplement diety w proszku, który zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA (leucyna, izoleucyna, walina) w proporcjach 2:1:1, wzbogacone o L-glutaminę oraz witaminę B6. Produkt jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, a szczególnie dla osób trenujących siłowo i wytrzymałościowo.

BCAA są kluczowymi aminokwasami dla procesów anabolicznych i katabolicznych w organizmie. BCAA pomagają w budowie mięśni, poprawie wydajności fizycznej oraz ochronie mięśni przed katabolizmem. L-glutamina natomiast pomaga w regeneracji mięśni po treningu oraz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dodatkowo, produkt jest wzbogacony o witaminę B6, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w metabolizmie białka i glikogenu. Witamina B6 jest również ważna dla procesów wytwarzania czerwonych krwinek i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode jest produkowany z najwyższej jakości składników, co zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Produkt jest wolny od laktozy i glutenu, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy i celiakią. Jedno opakowanie zawiera 280 g proszku, co wystarcza na 40 porcji produktu.

Zaleca się spożycie 1 porcji (7 g proszku – 1 miarka) przed treningiem oraz 1 porcji po treningu. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode to produkt idealny dla osób, które chcą poprawić swoje wyniki treningowe i zwiększyć swoją wytrzymałość, a także dla osób, które chcą zminimalizować efekty katabolizmu mięśniowego. Produkt w formie proszku jest łatwy w stosowaniu i pozwala na dostosowanie dawki do indywidualnych potrzeb.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!