Olimp sport nutrition BCAA XPLODE 500g

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode to suplement diety w postaci proszku, zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA (leucynę, izoleucynę, waline) w proporcjach 2:1:1 oraz L-glutaminę i witaminę B6. Produkt został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie, w szczególności tych, którzy trenują siłowo lub wytrzymałościowo.

BCAA są aminokwasami egzogennymi, czyli takimi, które organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć, a jednocześnie są niezbędne dla procesów anabolicznych i katabolicznych w organizmie. Dlatego też suplementacja BCAA może przyczynić się do zwiększenia masy mięśniowej, poprawy wydajności fizycznej oraz ochrony mięśni przed katabolizmem. L-glutamina natomiast pomaga w regeneracji mięśni po treningu oraz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dodatkowo, produkt jest wzbogacony o witaminę B6, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w metabolizmie białka i glikogenu. Witamina B6 jest również ważna dla procesów wytwarzania czerwonych krwinek i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode jest produkowany z najwyższej jakości składników, co zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Produkt jest wolny od laktozy i glutenu, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy i celiakią. Jedno opakowanie zawiera 500 g proszku, co wystarcza na 71 porcji produktu.

Zaleca się spożycie 1 porcji (7 g proszku – 1 miarka) przed treningiem oraz 1 porcji po treningu. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu oraz skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode to produkt idealny dla osób, które chcą poprawić swoje wyniki treningowe i zwiększyć swoją wytrzymałość, a także dla osób, które chcą zminimalizować efekty katabolizmu mięśniowego. Produkt w formie proszku jest łatwy w stosowaniu i pozwala na dostosowanie dawki do indywidualnych potrzeb.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!