Olimp Sport Nutrition GOLD BEEF-PRO PLASMA mega tabs 300tab

Olimp Sport Nutrition GOLD BEEF-PRO PLASMA mega tabs 300tab to suplement diety w formie tabletek, który został stworzony w celu wsparcia rozwoju masy mięśniowej i siły fizycznej. Produkt zawiera specjalnie opracowaną formułę opartą na hydrolizowanym białku wołowym, które jest źródłem peptydów i aminokwasów o wysokiej wartości biologicznej.

Każda tabletka zawiera 1,2 g hydrolizowanego białka wołowego, łącznie z 18 różnymi aminokwasami, w tym aminokwasami egzogennymi, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować. Wśród aminokwasów egzogennych znajdują się m.in. leucyna, izoleucyna, walina, lizyna, metionina, fenyloalanina i treonina.

Oprócz hydrolizowanego białka wołowego, produkt zawiera również kompleks substancji aktywnych, w skład którego wchodzą m.in. beta-alanina, L-karnityna, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, witaminy i składniki mineralne.

Suplement Olimp Sport Nutrition GOLD BEEF-PRO PLASMA mega tabs 300tab to w pełni bezpieczny i legalny produkt, który jest przeznaczony dla osób uprawiających sporty siłowe i kulturystykę. Produkt dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które pomagają w budowie i regeneracji masy mięśniowej oraz poprawiają wydolność fizyczną.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!