Trec nutrition: BCAA G-GORCE 180kaps.

Trec Nutrition BCAA G-Force to suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera aminokwasy rozgałęzione (BCAA) w proporcjach 2:1:1, czyli 2 części l-leucyny na 1 część l-izoleucyny i l-waliny. Produkt dostarcza 2,5 g BCAA w każdej porcji (3 kapsułki).

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) są grupą trzech egzogennych aminokwasów, które odgrywają ważną rolę w rozwoju i regeneracji mięśni. BCAA stanowią aż 35% całkowitej masy białek mięśniowych, dlatego są tak istotne dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

Trec Nutrition BCAA G-Force zawiera także witaminę B6, która wpływa na metabolizm białek oraz pomaga w produkcji energii. Witamina B6 jest również ważna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i układu odpornościowego.

Opakowanie produktu zawiera 180 kapsułek, co wystarcza na około 60 porcji. Produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydolność podczas treningów, zmniejszyć katabolizm mięśniowy oraz przyspieszyć proces regeneracji. Zalecane jest stosowanie 3 kapsułek przed treningiem oraz 3 kapsułek po treningu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!