TREC NUTRITION: BCAA G-GORCE 600G

Trec Nutrition BCAA G-Force to suplement diety w postaci proszku, który zawiera aminokwasy rozgałęzione (BCAA) w proporcjach 2:1:1, czyli 2 części l-leucyny na 1 część l-izoleucyny i l-waliny. Produkt dostarcza 6 g BCAA w każdej porcji (1 miarka – 10 g).

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) są grupą trzech egzogennych aminokwasów, które odgrywają ważną rolę w rozwoju i regeneracji mięśni. BCAA stanowią aż 35% całkowitej masy białek mięśniowych, dlatego są tak istotne dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

Trec Nutrition BCAA G-Force zawiera także witaminę B6, która wpływa na metabolizm białek oraz pomaga w produkcji energii. Witamina B6 jest również ważna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i układu odpornościowego.

Opakowanie produktu zawiera 600 g proszku, co wystarcza na około 100 porcji. Produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydolność podczas treningów, zmniejszyć katabolizm mięśniowy oraz przyspieszyć proces regeneracji. Zalecane jest spożywanie 1 miarki (10 g) przed treningiem oraz 1 miarki po treningu. Produkt można również stosować w ciągu dnia, w celu uzupełnienia poziomu aminokwasów w organizmie.

Dzięki formie proszku, produkt jest łatwy w przygotowaniu i można go mieszać z wodą lub sokiem. Smak produktu jest dobry i różnorodny, co sprawia, że spożywanie go jest przyjemne. Duże opakowanie sprawia, że produkt jest ekonomiczny i wygodny w użyciu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!