Trec nutrition: GOLD BCAA HIGH SPEED 250g

Trec Nutrition GOLD BCAA HIGH SPEED 250g to suplement diety w proszku, zawierający kompleks aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Skład produktu opiera się na trzech podstawowych aminokwasach rozgałęzionych: leucynie, izoleucynie i waliny, w proporcji 2:1:1, co oznacza, że produkt zawiera dwukrotnie większą ilość leucyny w porównaniu do izoleucyny i waliny.

Aminokwasy rozgałęzione są niezbędne dla organizmu w czasie wysiłku fizycznego. Odgrywają ważną rolę w procesie syntezy białek mięśniowych, a także pomagają w regeneracji mięśni po treningu oraz w redukcji zmęczenia i zwiększeniu wydolności fizycznej.

Produkt charakteryzuje się szybką absorpcją i rozpuszczalnością, co oznacza, że aminokwasy są szybko wchłaniane przez organizm, co pozwala na skuteczniejsze wsparcie procesów anabolicznych i regeneracyjnych mięśni.

Trec Nutrition GOLD BCAA HIGH SPEED 250g jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, w szczególności dla sportowców i kulturystów, którzy chcą zwiększyć swoją wydolność fizyczną, poprawić regenerację mięśni oraz zwiększyć syntezę białek mięśniowych. Produkt może być również stosowany przez osoby, które chcą poprawić swoją sylwetkę, a także przez osoby starsze, które chcą utrzymać swoją kondycję fizyczną i zdrowie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!