Trec nutrition: GOLD BCAA HIGH SPEED 500g

Trec Nutrition GOLD BCAA HIGH SPEED 500g to suplement diety w proszku, stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Produkt składa się z kompleksu aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które są niezbędne dla organizmu w czasie wysiłku fizycznego.

W skład produktu wchodzą trzy podstawowe aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, w proporcji 2:1:1, co oznacza, że produkt zawiera dwukrotnie większą ilość leucyny w porównaniu do izoleucyny i waliny. Aminokwasy rozgałęzione odgrywają ważną rolę w procesie syntezy białek mięśniowych, a także pomagają w regeneracji mięśni po treningu oraz w redukcji zmęczenia i zwiększeniu wydolności fizycznej.

W skład Trec Nutrition GOLD BCAA HIGH SPEED 500g wchodzą również witaminy z grupy B oraz witamina C, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, w tym dla metabolizmu energetycznego, redukcji zmęczenia i osłabienia, a także dla ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Produkt charakteryzuje się szybką absorpcją i rozpuszczalnością, co oznacza, że aminokwasy są szybko wchłaniane przez organizm, co pozwala na skuteczniejsze wsparcie procesów anabolicznych i regeneracyjnych mięśni.

Trec Nutrition GOLD BCAA HIGH SPEED 500g jest idealnym suplementem dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydolność fizyczną, poprawić regenerację mięśni oraz zwiększyć syntezę białek mięśniowych. Produkt jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, w szczególności dla sportowców i kulturystów, którzy chcą osiągnąć maksymalne efekty treningowe.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!