Trec nutrition: L-GLUTAMINA MICRONIZED T6 240kaps

Trec Nutrition L-Glutamina Micronized T6 to suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera l-glutaminę w postaci mikronizowanej. Produkt zawiera 1000 mg l-glutaminy w każdej kapsułce.

L-Glutamina jest jednym z najważniejszych aminokwasów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Stanowi aż 60% aminokwasów wolnych w mięśniach, dlatego ma istotny wpływ na procesy anaboliczne i kataboliczne. L-Glutamina jest również ważna dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz układu pokarmowego.

Trec Nutrition L-Glutamina Micronized T6 została wzbogacona o kompleks T6, który składa się z witaminy B6, cynku, magnezu oraz kwasu foliowego. Witamina B6 i kwas foliowy wpływają na metabolizm białek, a cynk i magnez są ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego oraz układu mięśniowego.

Opakowanie produktu zawiera 240 kapsułek, co wystarcza na około 40 dni stosowania. Produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydolność podczas treningów, zmniejszyć katabolizm mięśniowy oraz przyspieszyć proces regeneracji. Zalecane jest spożywanie 4 kapsułek dziennie, najlepiej przed i po treningu.

Dzięki formie kapsułek, produkt jest łatwy w przyjmowaniu i można go stosować w każdych warunkach. Smak produktu jest neutralny, co sprawia, że spożywanie go jest łatwe i przyjemne.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!