6PAK CARBOPAK 1000g.

Carbopak to suplement diety w postaci proszku, zawierający węglowodany złożone, które dostarczają organizmowi energię niezbędną do treningów i aktywności fizycznej. Produkt składa się z opatentowanego składnika Carbomax, który charakteryzuje się łatwą wchłanialnością i przyswajalnością przez organizm.

Carbopak jest doskonałym źródłem energii przed treningiem, umożliwiającym wykonanie intensywnych ćwiczeń i zwiększenie wydolności organizmu. Wysoka zawartość węglowodanów złożonych wpływa na zwiększenie syntezy glikogenu w mięśniach, co pozwala na szybszą regenerację i uniknięcie katabolizmu mięśniowego. Produkt może być stosowany także po treningu, aby uzupełnić poziom glikogenu i przyspieszyć regenerację mięśni.

Carbopak nie zawiera dodatków smakowych i barwników, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które preferują naturalne produkty bez sztucznych dodatków. Produkt jest łatwy w przygotowaniu i szybko się rozpuszcza, co umożliwia szybkie i skuteczne uzupełnienie poziomu energii.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!