6PAK : MILKI SHAKE 700g.

6PAK: Milki Shake 700g to wyjątkowy produkt w kategorii suplementów diety, który zapewnia smaczny i pożywny sposób na uzupełnienie codziennej diety w białko. Ten produkt jest w formie proszku, który można szybko i łatwo rozpuścić w wodzie lub mleku.

Milki Shake od 6PAK zawiera mieszankę wysokiej jakości białek serwatki i kazeiny micelarnej, co zapewnia stałe uwalnianie aminokwasów i długotrwałe działanie w organizmie. Dodatkowo, produkt jest wzbogacony w składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas i cynk, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

6PAK: Milki Shake to idealna opcja dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową lub zwiększyć ogólną wydajność fizyczną. Ponadto, produkt jest dostępny w różnych smakach, takich jak czekolada, wanilia, truskawka i banan, co czyni go smaczną alternatywą dla zwykłych, jednostajnych suplementów białkowych.

6PAK: Milki Shake 700g jest łatwy w użyciu i można go dodać do różnych potraw i napojów, aby zwiększyć ich wartość odżywczą i białkową. Produkt jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety i pomoże Ci osiągnąć Twoje cele treningowe.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!