ACTIVLAB: MASSUP 1200g.

Activlab Mass Up 1200g to suplement diety w formie proszku, który jest przeznaczony dla osób dążących do zwiększenia masy ciała oraz siły mięśniowej. Produkt składa się z mieszanki węglowodanów i białek, wzbogaconych o kreatynę, L-glutaminę, witaminy i minerały.

Mieszanka białek zawiera koncentrat białka serwatki oraz białko jaja, które są źródłem łatwo przyswajalnych aminokwasów, niezbędnych do budowy mięśni. Węglowodany pochodzą z mieszaniny mąki owsianej, mąki ryżowej, maltodekstryny i dekstrozy, co zapewnia stopniowe uwalnianie energii podczas treningu.

Dodatki, takie jak kreatyna i L-glutamina, przyspieszają regenerację mięśni oraz zwiększają wytrzymałość organizmu podczas intensywnych treningów. Witaminy i minerały (witamina C, witamina B6, tiamina, ryboflawina, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, magnez i cynk) wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu i metabolizm energetyczny.

Activlab Mass Up 1200g to idealna propozycja dla sportowców, którzy chcą skutecznie zwiększyć swoją masę ciała oraz siłę mięśniową. Produkt ten może być stosowany zarówno jako uzupełnienie diety, jak i jako posiłek po treningu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!