ACTIVLAB: MEGA PROTEIN 700g.


Activlab Mega Protein 700g to suplement diety w postaci wysokiej jakości koncentratu białka serwatki (WPC) oraz izolatu białka serwatki (WPI), które stanowią najlepsze źródła białka dostępne na rynku. Produkt ten został stworzony z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową, poprawić regenerację oraz zwiększyć swoją wytrzymałość.

Białko serwatki to bogate źródło aminokwasów, w tym BCAA oraz glutaminy, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz dla budowy masy mięśniowej. Koncentrat białka serwatki (WPC) oraz izolat białka serwatki (WPI) w Activlab Mega Protein 700g są wysoko przyswajalne i strawne, dzięki czemu organizm szybko przyswaja wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Suplementacja Activlab Mega Protein 700g pozwala na zwiększenie masy mięśniowej, poprawę regeneracji oraz zwiększenie wytrzymałości. Produkt ten zawiera także L-karnitynę oraz wyciąg z zielonej herbaty, które pomagają w procesie spalania tkanki tłuszczowej oraz redukcji masy ciała.

Activlab Mega Protein 700g jest łatwy w użyciu i można go dodać do różnych potraw i napojów, aby zwiększyć ich wartość odżywczą i białkową. Produkt ten jest dostępny w różnych smakach, co sprawia, że każdy może wybrać wariant odpowiadający jego indywidualnym preferencjom smakowym.

Podsumowując, Activlab Mega Protein 700g to produkt wysokiej jakości, który zapewnia kompleksowe wsparcie dla mięśni i organizmu podczas treningu oraz regeneracji. Produkt ten pozwala na zwiększenie masy mięśniowej, poprawę wytrzymałości oraz ogólnej kondycji organizmu. Activlab Mega Protein jest idealnym wyborem dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w wysokiej jakości białko oraz zwiększyć swoją aktywność fizyczną i redukcję masy ciała.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!