ACTIVLAB SOYA PRO 2000g.

Activlab Soya Pro to suplement diety w postaci białka sojowego w proszku o smaku waniliowym, przeznaczony dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w pełnowartościowe białka roślinne. Jest to idealne rozwiązanie dla wegetarian, wegan, osób uczulonych na białka mleka krowiego lub dla osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o dodatkowe źródło białka.

Jedna porcja (30g) zawiera aż 24g białka, które przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz do utrzymania zdrowych kości. Białko sojowe charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną oraz łatwością przyswajania przez organizm, dzięki czemu organizm szybko korzysta z dostarczonych składników.

Produkt jest wolny od laktozy oraz glutenu, co czyni go odpowiednim dla osób z nietolerancją tych składników. Może być stosowany jako uzupełnienie diety przed lub po treningu, a także jako składnik różnego rodzaju posiłków, np. koktajli białkowych, placków, muffinek, itp.

Opakowanie 2000g zapewnia dostateczną ilość produktu na dłuższy okres czasu, co czyni go wygodnym i ekonomicznym wyborem dla osób regularnie stosujących białko sojowe w swojej diecie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!