BIOTECH USA 100%PURE WHEY PROTEIN 2270g.

BIOTECH USA 100% PURE WHEY PROTEIN 2270g to wysokiej jakości białko w proszku, stworzone z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, którzy chcą zwiększyć ilość białka w swojej diecie. Produkt zawiera koncentrat białka serwatkowego, pozyskany z mleka krowiego za pomocą procesu mikrofiltracji, co pozwala na uzyskanie białka o wysokiej jakości.

BIOTECH USA 100% PURE WHEY PROTEIN 2270g dostarcza aż 22 g białka w jednej porcji, co pomaga w zwiększeniu ilości aminokwasów w organizmie, co przyczynia się do regeneracji mięśni i budowy masy mięśniowej. Produkt nie zawiera dodatku cukru ani tłuszczu, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dbają o swoją dietę i chcą dostarczyć swojemu organizmowi jak najwięcej wartości odżywczych.

BIOTECH USA 100% PURE WHEY PROTEIN 2270g jest łatwy w przygotowaniu i doskonale rozpuszcza się w wodzie lub mleku. Produkt jest dostępny w kilku smakach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Białko to nie powoduje uczucia ciężkości w żołądku, co czyni go idealnym rozwiązaniem na szybkie uzupełnienie białka po treningu lub jako pożywny posiłek przed treningiem.

BIOTECH USA 100% PURE WHEY PROTEIN 2270g to produkt wysokiej jakości, który pozwala na skuteczne zwiększenie masy mięśniowej i regenerację organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Opakowanie 2270g pozwala na dłuższe użytkowanie, co jest wygodne i oszczędne dla użytkowników regularnie stosujących ten produkt. Dzięki temu, że produkt jest wolny od sztucznych barwników i konserwantów, można mieć pewność, że dostarczane białko jest jak najbardziej naturalne i zdrowe dla organizmu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!