BIOTECH USA BEEF PROTEIN 500g.

BIOTECH USA BEEF PROTEIN 500g to wysokiej jakości białko w proszku, którego źródłem są hydrolizowane izolaty białka wołowego. Produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę o białko pochodzenia zwierzęcego, a zwłaszcza dla tych, którzy nie tolerują laktozy lub soi.

BIOTECH USA BEEF PROTEIN 500g dostarcza organizmowi aminokwasy egzogenne i endogenne, które są niezbędne do budowy i regeneracji mięśni. Produkt jest bogaty w leucynę, izoleucynę i walynę – aminokwasy rozgałęzione BCAA, które są szczególnie ważne dla osób aktywnych fizycznie i trenujących.

BIOTECH USA BEEF PROTEIN 500g nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które dbają o swoje zdrowie. Produkt jest łatwy w przygotowaniu, wystarczy rozpuścić jedną porcję w wodzie lub mleku i wypić. Zawartość 500g pozwala na dłuższy okres stosowania, co jest szczególnie ważne dla osób regularnie trenujących i dbających o swoją dietę.

BIOTECH USA BEEF PROTEIN 500g to produkt o wysokiej jakości składników, który pomaga w budowie i regeneracji mięśni oraz poprawia ogólne samopoczucie i zdrowie. Produkt nie zawiera laktozy ani soi, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób z nietolerancją tych składników. BIOTECH USA BEEF PROTEIN 500g to doskonałe źródło białka dla osób aktywnych fizycznie, a zwłaszcza dla tych, którzy preferują białko pochodzenia zwierzęcego.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!