BIOTECH USA HYDRO WHEY ZERO 454g.

BIOTECH USA HYDRO WHEY ZERO 454g to produkt, który zapewnia maksymalnie szybką i efektywną regenerację mięśni po intensywnych treningach. Jest to białko w proszku o bardzo wysokiej zawartości izolatu białka serwatki (whey protein isolate) o szybkim wchłanianiu, który pozwala na szybkie uzupełnienie poziomu aminokwasów w mięśniach.

BIOTECH USA HYDRO WHEY ZERO 454g zawiera wyłącznie czysty izolat białka serwatki o niskiej zawartości laktozy, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla osób, które mają problemy z nietolerancją laktozy. Produkt jest również bezglutenowy i nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów, co czyni go bardziej naturalnym i zdrowym.

BIOTECH USA HYDRO WHEY ZERO 454g to produkt, który może być stosowany przez osoby aktywne fizycznie, aby wspomóc proces regeneracji i przyrostu masy mięśniowej. Wysoka zawartość aminokwasów BCAA (leucyny, izoleucyny i waliny) w produkcie przyczynia się do zwiększenia syntezy białka mięśniowego oraz do zmniejszenia katabolizmu mięśniowego podczas treningu.

BIOTECH USA HYDRO WHEY ZERO 454g jest łatwy w przygotowaniu – wystarczy rozpuścić jedną miarkę (30g) produktu w 250-300 ml wody lub mleka i wypić. Produkt jest dostępny w kilku smakach, co pozwala na wybór preferowanej wersji smakowej.

Podsumowując, BIOTECH USA HYDRO WHEY ZERO 454g to produkt wysokiej jakości, który pozwala na szybką i efektywną regenerację mięśni po treningu. Jest to doskonałe źródło białka dla osób, które chcą zwiększyć masę mięśniową i poprawić swoje osiągnięcia sportowe. Produkt jest łatwy w przygotowaniu, bez laktozy i sztucznych składników, co czyni go bardziej naturalnym i zdrowym wyborem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!