BIOTECH USA: ISO WHEY PROTEIN 2270g.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 2270g to wysokiej jakości białko w proszku, idealne dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, którzy chcą zwiększyć ilość białka w swojej diecie. Produkt zawiera izolat białka serwatkowego, pozyskany z mleka krowiego za pomocą procesu ultrafiltracji, co pozwala na uzyskanie białka o bardzo wysokiej czystości.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 2270g zapewnia aż 22 g białka w jednej porcji, co pomaga w zwiększeniu ilości aminokwasów w organizmie, co przyczynia się do regeneracji mięśni i budowy masy mięśniowej. Produkt nie zawiera dodatku cukru ani tłuszczu, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dbają o swoją dietę i chcą dostarczyć swojemu organizmowi jak najwięcej wartości odżywczych.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 2270g jest łatwy w przygotowaniu i doskonale rozpuszcza się w wodzie lub mleku. Produkt jest dostępny w kilku smakach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Białko to nie powoduje uczucia ciężkości w żołądku, co czyni go idealnym rozwiązaniem na szybkie uzupełnienie białka po treningu lub jako pożywny posiłek przed treningiem.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 2270g to produkt wysokiej jakości, który pozwala na skuteczne zwiększenie masy mięśniowej i regenerację organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Opakowanie 2270 g pozwala na dłuższe użytkowanie, co jest wygodne i oszczędne dla użytkowników regularnie stosujących ten produkt.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!