BIOTECH USA: ISO WHEY PROTEIN 500g.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 500g to wysokiej jakości białko w proszku, które zostało stworzone z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie. Produkt zawiera izolat białka serwatkowego, który został pozyskany z mleka krowiego za pomocą procesu ultrafiltracji, co pozwala na uzyskanie białka o bardzo wysokiej czystości.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 500g dostarcza aż 22 g białka w jednej porcji, co pozwala na skuteczne zwiększenie ilości aminokwasów w organizmie, co z kolei wpływa na regenerację mięśni i budowanie masy mięśniowej. Produkt nie zawiera dodatku cukru oraz tłuszczu, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zwracają uwagę na swoją dietę i chcą dostarczać swojemu organizmowi jak najwięcej wartości odżywczych.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 500g jest łatwy w przygotowaniu i doskonale rozpuszcza się w wodzie lub mleku. Produkt dostępny jest w kilku smakach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Dodatkowo, białko to nie powoduje uczucia ciężkości w żołądku, co czyni go idealnym rozwiązaniem na pośpieszne posiłki przed treningiem lub na szybkie uzupełnienie białka po treningu.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 500g to produkt wysokiej jakości, który pozwoli na efektywne budowanie masy mięśniowej oraz regenerację organizmu po treningu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!