BIOTECH USA: ISO WHEY PROTEIN 908 g.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 908g to zaawansowane białko w proszku, stworzone z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Produkt zawiera izolat białka serwatkowego, który został pozyskany z mleka krowiego za pomocą procesu ultrafiltracji, co pozwala na uzyskanie białka o bardzo wysokiej czystości.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 908g dostarcza aż 22 g białka w jednej porcji, co pozwala na skuteczne zwiększenie ilości aminokwasów w organizmie, co z kolei wpływa na regenerację mięśni i budowanie masy mięśniowej. Produkt jest pozbawiony dodatku cukru i tłuszczu, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zwracają uwagę na swoją dietę i chcą dostarczać swojemu organizmowi jak najwięcej wartości odżywczych.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 908g jest łatwy w przygotowaniu i doskonale rozpuszcza się w wodzie lub mleku. Produkt jest dostępny w kilku smakach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Dodatkowo, białko to nie powoduje uczucia ciężkości w żołądku, co czyni go idealnym rozwiązaniem na pośpieszne posiłki przed treningiem lub na szybkie uzupełnienie białka po treningu.

BIOTECH USA ISO WHEY PROTEIN 908g to produkt wysokiej jakości, który pozwala na efektywne budowanie masy mięśniowej oraz regenerację organizmu po treningu. Produkt jest dostępny w dużej, 908-gramowej opakowaniu, co pozwala na dłuższe użytkowanie i zapewnia wygodę w stosowaniu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!