BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 2000g.

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 2000g to wysokiej jakości białko w proszku przeznaczone dla wegan i wegetarian, którzy chcą uzupełnić swoją dietę o białko roślinne. Produkt zawiera aż 70% białka pochodzenia roślinnego, w tym białka z grochu, ryżu i quinoa, dzięki czemu jest łatwo przyswajalne przez organizm.

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 2000g to produkt bez dodatku laktozy i glutenu, co czyni go odpowiednim dla osób z nietolerancją laktozy oraz celiakią. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla wegan i wegetarian.

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 2000g dostępny jest w kilku smakach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Produkt jest łatwy w przygotowaniu, wystarczy rozpuścić jedną porcję w wodzie lub mleku roślinnym i wypić. Zawartość 2000g pozwala na dłuższy okres stosowania, co jest szczególnie ważne dla osób regularnie trenujących i dbających o swoją dietę.

Produkt zawiera aminokwasy egzogenne i endogenne, które pomagają w budowie i regeneracji mięśni, a także wpływają na lepsze samopoczucie i poprawę ogólnego stanu zdrowia. BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 2000g to doskonałe źródło białka dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej, a także dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić swoją dietę o zdrowe białko roślinne.

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 2000g to produkt wyróżniający się wysoką jakością składników oraz brakiem sztucznych barwników i konserwantów. Produkt jest łatwo przyswajalny przez organizm, co wpływa na szybszą regenerację mięśni po treningu oraz ogólne zdrowie i samopoczucie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!