BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 500g

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 500g to produkt przeznaczony dla wegan oraz wegetarian, którzy chcą uzupełnić ilość białka w swojej diecie. Jest to wysokiej jakości białko w proszku, które w swoim składzie zawiera aż 70% białka pochodzenia roślinnego, w tym białka z grochu, ryżu i quinoa.

Produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wykluczają z diety mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 500g jest wolny od laktozy i glutenu, co czyni go również odpowiednim dla osób z nietolerancją laktozy i celiakią.

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 500g to produkt, który doskonale uzupełnia niedobory białka w diecie wegan i wegetarian. Zawiera aminokwasy egzogenne i endogenne, które pomagają w budowie i regeneracji mięśni. Produkt jest łatwy w przygotowaniu, wystarczy rozpuścić 1 porcję w wodzie lub mleku roślinnym i wypić.

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 500g dostępny jest w kilku smakach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Produkt jest idealnym rozwiązaniem na szybkie uzupełnienie białka po treningu lub jako pożywny posiłek przed treningiem. Opakowanie 500g pozwala na kilka tygodni regularnego stosowania produktu.

BIOTECH USA VEGAN PROTEIN 500g to produkt, który dostarcza białko pochodzenia roślinnego w najwyższej jakości, a jednocześnie jest łatwostrawny i przyswajalny przez organizm. Produkt jest wolny od sztucznych barwników i konserwantów, dzięki czemu jest jak najbardziej naturalny i zdrowy dla organizmu.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!