GENLAB: GAIN SUPPORT PROFESIONAL 4000g

Gain Support Professional od firmy GENLAB to suplement diety w formie proszku, stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie, dążących do zwiększenia masy mięśniowej i poprawy wydolności organizmu.

Produkt składa się z trzech źródeł białka: koncentratu białka serwatkowego, izolatu białka serwatkowego oraz kazeiny micelarnej. Takie połączenie białek umożliwia stopniowe uwalnianie aminokwasów do krwiobiegu, co przyczynia się do zwiększenia syntezy białka mięśniowego oraz poprawy regeneracji po treningu.

Gain Support Professional zawiera również węglowodany, które stanowią źródło energii dla organizmu i pomagają w odbudowie glikogenu mięśniowego po treningu. Suplement został wzbogacony o kreatynę, która przyczynia się do zwiększenia siły i wydolności organizmu oraz beta-alaninę, która zapobiega zmęczeniu mięśni podczas treningu.

Produkt jest dodatkowo wzbogacony o witaminy i minerały, takie jak witaminy z grupy B, witamina C, E i D, magnez oraz cynk, które wpływają pozytywnie na funkcjonowanie organizmu oraz pomagają w utrzymaniu odpowiedniej kondycji fizycznej.

Gain Support Professional firmy GENLAB to kompleksowy produkt, który zapewnia wsparcie dla osób dążących do zwiększenia masy mięśniowej oraz poprawy wydolności organizmu. Opakowanie 4000g pozwala na dłuższe stosowanie produktu, co czyni go ekonomicznym wyborem dla osób regularnie stosujących suplementy diety.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!