HUMAN CODE: GAINCODE 3000g

GainCode 3000g to suplement diety w postaci proszku, stworzony przez firmę Human Code z myślą o osobach dążących do zwiększenia masy mięśniowej. Produkt zawiera wysokiej jakości białka serwatkowe pochodzące z koncentratu białka serwatkowego oraz izolatu białka serwatkowego, wzbogacone o aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz L-glutaminę.

Białka serwatkowe w GainCode są łatwo przyswajalne przez organizm i szybko dostarczają niezbędnych aminokwasów mięśniom, co przyspiesza proces regeneracji oraz wzrostu masy mięśniowej. Dodatek BCAA i L-glutaminy wspiera procesy anaboliczne, przeciwdziała katabolizmowi oraz pomaga w regeneracji mięśni.

Produkt jest dostępny w różnych smakach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych upodobań smakowych. GainCode 3000g nie zawiera zbędnych dodatków, takich jak cukier czy tłuszcze, co pozwala na kontrolę ilości spożywanych kalorii i makroskładników w diecie.

Suplement diety GainCode 3000g jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zwiększyć masę mięśniową i osiągnąć lepsze efekty treningowe. Produkt został opracowany z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie, które wymagają większej ilości białka w diecie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!