OLIMP SPORT NUTRITION CARBONIZER XR 1000g

Olimp Sport Nutrition Carbonizer XR to suplement diety w formie proszku, który służy do przygotowywania napojów węglowodanowych. Produkt został opracowany specjalnie dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, którzy potrzebują wsparcia w uzupełnieniu poziomu energii podczas treningów.

Carbonizer XR składa się z różnych źródeł węglowodanów o zróżnicowanym stopniu trawienia i wchłaniania, takich jak izomaltuloza, maltodekstryna, glukoza oraz fruktoza. Dzięki temu, suplement dostarcza organizmowi długotrwałego źródła energii, co pozwala na przedłużenie wytrzymałości podczas intensywnych ćwiczeń.

Dodatkowo, produkt został wzbogacony w elektrolity, takie jak sód, potas, magnez oraz wapń, które pomagają w utrzymaniu równowagi elektrolitowej organizmu podczas treningu.

Olimp Sport Nutrition Carbonizer XR dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1000g, co wystarcza na długotrwałe stosowanie. Produkt jest bezpieczny w stosowaniu, a jego formuła została starannie opracowana z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!