OLIMP SPORT NUTRITION GAINERATOR 1000g.

OLIMP SPORT NUTRITION GAINERATOR 100g to suplement diety w formie proszku, zaprojektowany z myślą o sportowcach oraz osobach, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową. Gainerator to połączenie węglowodanów z różnych źródeł oraz białek serwatkowych. Produkt zawiera również kreatynę, L-glutaminę, taurynę, witaminy oraz minerały.

Gainerator pozwala na uzupełnienie zapotrzebowania organizmu na węglowodany i białka, co jest niezbędne dla zwiększenia masy mięśniowej. Węglowodany pochodzą z kompleksów wielocukrów, a białka z koncentratu białek serwatkowych oraz izolatu białek mleka. Dodatkowo, kreatyna oraz L-glutamina wspomagają procesy anaboliczne, a tauryna poprawia wydolność organizmu.

Gainerator dostarcza również ważnych witamin i minerałów, które pomagają w utrzymaniu właściwego funkcjonowania organizmu. Produkt jest dostępny w smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym, co zwiększa jego atrakcyjność smakową.

Zalecane spożycie Gaineratora to 2 porcje dziennie, najlepiej po treningu oraz między posiłkami. Produkt należy przygotować zgodnie z zaleceniami producenta, mieszając 1 porcję proszku (50g) z 250-300 ml wody lub mleka.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu, suplementów i preparatów?

Zadzwoń! 722 140 055

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Hej! Napisz do nas! Bardzo chętnie tobie pomożemy!